Logi Sisse

Facebook

 

 

Siit leiad paar nõuannet kuidas tahkeid tooteid kasutada on võimalik. 

 

Vedelatelt juuksetoodetelt tahketele üleminek võib olla alguses harjumatu ja võõras, siit leiad paar näpunäidet mis võib üleminekut natuke lihtsusatada :)

 

Tahke šampooni kasutamiseks on paar erinevat võimalust:

 

  • Võta šampoon karbist välja ja hõõru ringjate liigutustega väike kogus šampooni märgadesse juustesse keskendudes rohkem peanahale. Aja sõrmeotstega masseerides vahule. Loputa rohke veega. 
  • Kui esimene variant tundub juustele ''karm'' ja jääb tunne, et kogus mis Te šampoonist kätte saate pole piisav, siis on hea kui šampoon saab enne kasutust veidi niiskust (nt juuste märjaks tegemise ajal on šampoon läheduses, piisab paarist minutist veeaurust - pealmine šampooni kiht läheb pehmemaks ja saate suurema koguse kätte, mida rohkem niiskust šampoon saab, seda suurema koguse šampooni kätte saate, see aga tähendab, et šampooni kulu on ka suurem).
  • Kui otse juustesse ei soovi hõõruda siis võib ka käes vahtu ajada ja siis juustele kanda- see variant sobib pigem lühikestele juustele.

Enne topsi tagasi asetamist lase šampoonil sobiva aluse peal täielikult kuivada. Kui šampooni ei ole võimalik kuivama jätta, siis tupsuta rätiku või majapidamispaberiga šampoon kuivaks ja pane karpi.

 

Tahke palsami kasutus:

 

  • Palsamit soovitame otse juukseotstele kanda. Laske 2-3 minutit toimida ja loputage leige veega. Palsamit saab üldjuhul piisavalt suure koguse kätte ka toodet eelnevalt niisutamata kuid ka siin kehtib sama reegel, mida kauem palsam niiskust saab seda suurema koguse palsamit kätte saate.
  • Meie tahket palsamit saab kasutatada ka raseerimiskreemi asemel - vähendab raseerimisega seotud ärritust ja niisutab nahka

 

Enne topsi tagasi asetamist lase palsamil sobiva aluse peal täielikult kuivada. Kui palsamit ei ole võimalik kuivama jätta, siis tupsuta rätiku või majapidamispaberiga palsam kuivaks ja pane karpi.

 

Siin on lihtsalt mõned ideed kuidas tooteid kasutada, kindlasti on neid võimalusi rohkem!

 

Toredat katsetamist :)